Valeriano je naš!

Valeriano je naš!

Naslovna slika

V nedeljo 17. marca se je številčna odprava Ok Azimuta odločila poravnati dolgove z Italijo. Če so nam vzeli Trst bomo mi okupirali Valeriano. In res smo ga. Z azimuti, kot se spodobi za klub, smo upravičili svoj prihod. Po dolgotrajnem čakanju smo dočakali rezultate.

Slavili so slednji: V M15/16 Denis Krhilkar na 2. in Simon Stanonik na 3. mestu (prehitel ju je Andraž De Luisa). V M17/18 je kljub napakam s tri minutno prednostjo slavil Peter Tušar. V M19/20 je vso italjansko mularijo prehitel Jošt Lapajne. V M35 je čast s tretjim mestom obranil Aleš Poljanšek, ki je za manj kot minuto prehitel konkurenta Iztoka Rojca. V elitni kategoriji pa je tretje mesto zasedel Tibor Mrak, peti pa je bil naš dragi predsednik Klemen Kenda!V W17/18 sem brez napak s šest minutno prednostjo slavila jaz, Duša osebno, Dragica z napakah tretja.Čestitke tudi Emilu Kacinu (MC), Andražu Rupniku (M17/18) in Katjuši Poljanšek (M15/16) za 4. mesto.

 Nakratko; kot sem že prej omenila, smo na podelitev čakali zelo dolgo in dočakala nas jo je le peščica. Zato pa smo ob takšnih dobrih uvrstitvah prejeli veliko nagrad. Ni čudno, da se je pot domov malo zavlekla, saj nam je ob teh sladkih nagradah velikokrat upadel sladkor..

Vedno odkritosrčna in neminljiva Duša. Pozivam Dragico, da se javi!

nedelja, 17.03.2013