OK Azimut

Zimska liga na Kalcah

Mladinke OK Azimut so uspešno organizirale tekmo Zimske lige, na kateri so zbirale prispevke za udeležbo na WSCO, ki bo spomladi v Estoniji.

Naslovna slika
Nedelja, 17.02.2019 - V nedeljo, 17. februarja je na Kalcah potekala že 16. Zimska liga, ki so jo organizirale mladinke OK Azimut ob pomoči izkušenega Petra Tušarja. Na dobro obiskani in povsem spomladanski tekmici so dekleta zbirala prostovoljne prispevke, ki jih bodo porabili za udeležbo ekipe na Svetovnem šolskem prvenstvu v orientacijskem teku, ki bo konec aprila in začetek maja potekalo v Estoniji. ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

DP v smučarski orientaciji

Nedelja, 17.02.2019 - Na sončno soboto, 16. 2., je bilo v Ratečah izpeljano državno prvenstvo v smučarski orientaciji, ki so se ga udeležili tudi štirje člani OK Azimut. Mesto državnega prvaka je v M21 osvojil Jošt Lapajne s skoraj šest minutno prednostjo pred zasledovalci iz OK Polaris! Na četrtem mestu v eliti je pristal Matjaž Štanfel.  Več

TK Pula

četrtek, 14.02.2019 - Od 7. do 10. februarja je potekal trening kamp v Istri, ki se ga je udeležilo devet mladincev in članov slovenske reprezentance. Ekipo so sestavljala štiri dekleta in pet fantov - izmed teh tudi dva člana OK Azimut, Teja in Peter Tušar. Trening kamp smo začeli s tehničnim treningom v Iški vasi in zvečer, ob prihodu v Fažano, je sled...  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom.

Med treninge spadajo tudi OLP in ZL tekme.

Treningi mladincev & članov
Program dela (Cerkno, Idrija)

Najboljši klubski rezultati

Jošt Lapajne

Državni prvak v gorskem teku
Jošt jes prepričljivo prednostjo zmagal v mladinski kategorji 17. teka na Ratitovec. Proga za mladince je bila dolga 7,1km in je imela 870m vzpona in 40m spusta.
Klubska štafeta OK Azimut

Državni prvaki v g. teku za štafete
Štafetna naveza Simon Stanonik, Nace Vegelj in Mark Bogataj je na državnem prvenstvu v gorskih tekih, ki je potekalo v nedeljo 12. aprila v Socki, osvojila naslov državnih prvakov.
Emil Kacin

Emil Kacin

Zmaga na tekmi evropskega pokala
Emil Kacin je blestel na 6. tekmi evropskega pokala v Italiji. Po rednih uvrstitvah v prvo deseterico je svoja prizadevanja končno kronal z zmago!
Mark Bogataj

1. mesto v sprintu na Prvenstvu JV Evrope
V sprintu se je najbolje odrezal Mark Bogataj, ki se je povzpel na najvišjo stopničko v kategoriji moških do 20let.