OK Azimut

Teja Tušar uspešna na mladinskem EP

Z uvrstitvijo v drugo tretjino tekmovalk je izpolnila cilj reprezentance

Naslovna slika
Petek, 29.06.2018 - Na mladinskem evropskem prvenstvu, ki te dni poteka v Bolgariji, je na tekmovanju v sprintu Teja Tušar (OK Azimut) zasedla 66. mesto med 99 tekmovalkami  v kategoriji W16. Kljub na videz skromnemu rezultatu gre za dober uspeh naše tekmovalke, ki je z uvrstitvijo v 2./3 tekmovalnega polja izpolnila cilj reprezentance. Največji slovenski uspeh je sicer s 23. mestom dosegla Katja Babič (OK Komenda). ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

UWG2018

Sreda, 27.06.2018 - Svetovne igre mladih (United World Games), ki jih vsako leto v juniju organizirajo v avstrijskem Celovcu, so edinstven dogodek, ki mladim športnikom iz več kot 40 različnih držav sveta (med drugim iz Avstrije, Nemčije, Romunije, Italije, Švice, Zimbabveja, ZDA, Ukrajine, s Finske, Švedske, Kitajske…) ponudijo 4 dni neprecenljivih...  Več

Tudi sezona 2018 je naša

Petek, 15.06.2018 - Šprinterska liga (predvsem mestne tekme), ki je postregla z dogodki v Miljah (ITA), Kranju, Slovenj Gradcu, Spodnji Idriji in Ljubljani, je končana. OK Azimut (1923 točk) je zmagal s prednostjo skoraj 500 točk pred OK Komenda (1468 točk). Dobro sta se odrezala še OK Polaris (603 točke) in znova prerojeni OK Slovenj Gradec (519 točk).  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom. Starejši člani ste lepo vabljeni, da sodelujete pri delu 1-na-1 z našimi mladinci.

Državni prvaki v g. teku za štafete
Štafetna naveza Simon Stanonik, Nace Vegelj in Mark Bogataj je na državnem prvenstvu v gorskih tekih, ki je potekalo v nedeljo 12. aprila v Socki, osvojila naslov državnih prvakov.
Peter Tušar

Peter Tušar

3. mesto na SP
Peter je na dolgih progah svetovnega šolskega prvenstva na Portugalskem odtekel enega najboljših slovenskih tekov vseh časov in kot prvi Slovenec osvojil medaljo na velikem tekmovanju v OT!

Prvaki bivše Jugoslavije
Janko Pretnar, Rok Močnik in Klemen Kenda so na prvestvu štafet ex-YU na Tolstem vrhu presenetili vso konkurenco, vključno s slovensko reprezentanco, in postali prvaki bivše Jugoslavije.
Emil Kacin

Emil Kacin

svetovni prvak v Pre-O
14. julija 2017 je Emil Kacin skupaj s Krešom in Matejo Keresteš v štafeti na WTOC osvojil naslov svetovnega prvaka!