OK Azimut

CEYOC

Naslovna slika
CEYOC
Ponedeljek, 03.04.2023 - Konec marca se je številčna ekipa mladincev udeležila tekmovanja CEYOC, ki je letošnje leto potekalo na Slovanškem. Reprezentančna ekipa v postavi Neža Obid (OKA), Brina Kölner (OKK), Nea Eržen (OKA) je na Mladinskem prvenstvu Srednje Evrope v kategoriji W16 osvojila odlično 2. mesto. Fantje pa so v postavi Luka Seljak (OKK, Primož Gantar (OKA), Nejc Turk (OKK) v kategoriji M18 osvojili 3. mesto!... ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

SSOL5 in SOL1 na Gorenjskem

Petek, 31.03.2023 - Medtem ko so nekateri praznovali materinski dan, smo se orientacisti na sobotno dopoldne spraševali, ali bo le prenehalo deževati, ko bomo šli na tekmo v šprintu SSOL na Okroglem pri Naklu. Vreme nas je očitno uslišalo, saj ni le prenehalo liti kot iz škafa, ampak je še posijalo pomladno sonce.  Več

Sverige

Petek, 31.03.2023 - Mark in Simon sta se tekom vikenda mudila južno od Stockholma in kljub temu, da sta vetrovke OK Azimuta pustila v žirovskih omarah, se nam zdi pomembno omeniti njune uspehe. V petek, 24. 3., je na nočni tekmi nastopil samo Simon, ki je osvojil odlično 18. mesto. Povezava do rezultatov.  V soboto, 25. 3., je Mark osvojil 19. mesto in Simon 50. Povezav...  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom.

Med treninge spadajo tudi OLP in ZL tekme.

Najboljši klubski rezultati

Klubska štafeta OK Azimut

Državni prvaki v g. teku za štafete
Štafetna naveza Simon Stanonik, Nace Vegelj in Mark Bogataj je na državnem prvenstvu v gorskih tekih, ki je potekalo v nedeljo 12. aprila v Socki, osvojila naslov državnih prvakov.
Mark Bogataj

1. mesto v sprintu na Prvenstvu JV Evrope
V sprintu se je najbolje odrezal Mark Bogataj, ki se je povzpel na najvišjo stopničko v kategoriji moških do 20let.
Peter, Mark, Simon

Prvaki JV Evrope
Članska reprezentanca, sestavljena samo iz članov OK Azimut je presenetila in zmagala v štafeti na prvenstvu JV Evrope.
Emil Kacin

Emil Kacin

svetovni prvak v Pre-O
14. julija 2017 je Emil Kacin skupaj s Krešom in Matejo Keresteš v štafeti na WTOC osvojil naslov svetovnega prvaka!