OK Azimut

CEYOC

Naslovna slika
CEYOC
Ponedeljek, 03.04.2023 - Konec marca se je številčna ekipa mladincev udeležila tekmovanja CEYOC, ki je letošnje leto potekalo na Slovanškem. Reprezentančna ekipa v postavi Neža Obid (OKA), Brina Kölner (OKK), Nea Eržen (OKA) je na Mladinskem prvenstvu Srednje Evrope v kategoriji W16 osvojila odlično 2. mesto. Fantje pa so v postavi Luka Seljak (OKK, Primož Gantar (OKA), Nejc Turk (OKK) v kategoriji M18 osvojili 3. mesto!... ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

SSOL5 in SOL1 na Gorenjskem

Petek, 31.03.2023 - Medtem ko so nekateri praznovali materinski dan, smo se orientacisti na sobotno dopoldne spraševali, ali bo le prenehalo deževati, ko bomo šli na tekmo v šprintu SSOL na Okroglem pri Naklu. Vreme nas je očitno uslišalo, saj ni le prenehalo liti kot iz škafa, ampak je še posijalo pomladno sonce.  Več

Sverige

Petek, 31.03.2023 - Mark in Simon sta se tekom vikenda mudila južno od Stockholma in kljub temu, da sta vetrovke OK Azimuta pustila v žirovskih omarah, se nam zdi pomembno omeniti njune uspehe. V petek, 24. 3., je na nočni tekmi nastopil samo Simon, ki je osvojil odlično 18. mesto. Povezava do rezultatov.  V soboto, 25. 3., je Mark osvojil 19. mesto in Simon 50. Povezav...  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom.

Med treninge spadajo tudi OLP in ZL tekme.

Najboljši klubski rezultati

Peter, Mark, Simon

Prvaki JV Evrope
Članska reprezentanca, sestavljena samo iz članov OK Azimut je presenetila in zmagala v štafeti na prvenstvu JV Evrope.
Mark Bogataj

Državni prvak v gorskem teku
Mark Bogataj je na državnem prvenstvu v gorskem teku v disciplini gor-dol, ki je v nedeljo, 17. septembra potekalo v Češnjicah v Tuhinju, osvojil naslov državnega prvaka.
Tibor Mrak

Tibor Mrak

13. mesto na EYOC
Na Evropskem mladinskem prvenstvu 2008 v Švici je Tibor Mrak zapravil edinstveno priložnost za oder za zmagovalce in po nepotrebni napaki pristal na daleč najboljšem mestu za SLO -13. mestu.
Peter Tušar

Peter Tušar

3. mesto na WSCO
Peter je na dolgih progah svetovnega šolskega prvenstva na Portugalskem odtekel enega najboljših slovenskih tekov vseh časov in kot prvi Slovenec osvojil medaljo na velikem tekmovanju v OT!